Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Generace 50+

V Konectě jsem začala pracovat před 5 lety a tehdy to byla jedna z mála společností, která se mi po reakci na inzerát ozvala. V Konectě na věku nezáleží, pokud je člověk komunikativní, tak se mu příležitost vždy nabídne a toho si vážím do dnes.

Ivona Konzultantka, 54 let

Nepatříte do starého železa

S pokročilým věkem přichází moudrost a zkušenosti, a to my v Konectě naštěstí víme. Proto zaměstnáváme desítky zaměstnanců ve věku 50 let a více. Možná jste při hledání práce na vlastní kůži zažili diskriminaci kvůli věku. U nás se s podobnými předsudky nesetkáte, právě naopak! Rádi vás přivítáme jako rovnoceného kolegu v našem kolektivu.

 • Invalidita a OZP -
  samozřejmost
  Rádi vás přijmeme mezi nás, i když váš zdravotní stav není ideální. Najdeme vám takové místo, které bude odpovídat vašim potřebám a kde se budete cítit dobře. Tam kde jiní vidí omezení, my vidíme příležitost a jsem na to hrdí.
 • Péče

  Nemusíte mít obavy, že práci u nás byste nezvládali ať už psychicky kvůli stresu nebo fyzicky při celodenním sezení. Hoďte starosti za hlavu, protože u nás s tím umíme pracovat. Polohovatelná židle, zdravotní masáže nebo stanovené pauzy mezi voláním, to vše je tady běžný standard, ne výjimka.
 • Zajímavé projekty

  Jestli jsou vám sympatické značky jako jsou například Raiffeisen Bank, Vodafone nebo ČEZ, bude se vám u nás líbit. Práce na projektech pro tyto a další klienty vám přinese nejen zajímavou náplň práce, ale také výhody jako levnější volání nebo slevu na bankovní produkty, a to je super, co říkáte?

Ukázat volná místa

Tady moji pečlivost
a zodpovědnost dokážou ocenit.

Život začíná v 50

Představa trávení celého dne doma na gauči před televizí - není to pro vás to pravé ořechové? Pak jste u nás srdečně vítáni. I my si myslíme, že na sezení na lavičce a drobení ptáčkům máte ještě dost času. Dennodenně se o tom sami přesvědčujeme v práci. Mladí kolegové po škole se od vás rádi učí životnímu nadhledu, a naopak vy od nich můžete získat cenné rady ohledně práce s počítačem. Generační meze se u nás nekladou.

 • Práce s lidmi Pokud jste obecně veselá povaha a lidé vám dobíjí baterky, tak se tu budete cítit jako ryba ve vodě. Na telefonu budete užiteční, když budete zákazníkovi pomáhat hledat řešení nebo vylepšovat život odpovídajícími nabídkami. Jako bonus si mezitím v pauze popovídáte s prima kolegy – a to se vyplatí!
 • Pohodové tempo Práce u nás rozhodně není nic pro lenochoda, ale gepardy tu taky nepotřebujeme. Nemusíte se tak bát, že nebudete stíhat s dechem při celodenním volání. Chceme, abyste do práce chodili rádi. Zvládnete přes den jak hovory s klienty, tak i nějakou tu kávu se svačinkou na odreagování.
Baví mě, že jsme jedna parta
bez ohledu na věk.

Zázemí a růst

Jsme velká firma s pevnými zákady, na kterých stavíme. Takže i vy můžete do zaměstnání s pocitem jistoty a beze strachu, jesli vám dorazí výplata na účet. Zároveň investujeme do rozvoje vašich schopností, takže tu můžete začít jako operátor a vypracovat se na teamleadera, nebo jednoduše zlepšovat svojí odbornost pomocí nabízených školení. Rozhodnete se sami. Od vás potřebujeme hlavně kladný vztah k lidem, komunikaci a především dobrou náladu.

Ukázat volná místa

Mám jistotu výdělku každý měsíc
z pohodlí kanceláře.
Nastavení cookies